سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

ديجيتال ساينيج در كميته امداد امام (ره)

پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در كميته امداد امام (ره)  اجرا شد. 

كميته امداد امام (ره)  از جمله اولين نهادهايي است كه پس از گذشت مدت كوتاهي از پيروزي انقلاب اسلامي ايران در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ توسط رهبر فقيد انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني(ره)  هدف ساماندهي و رسيدگي به وضعيت معيشت امور محرومان و نيازمندان كشور تأسيس شد.

با پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي توجه به رفع مشكلات فراوان اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي طبقات محروم جامعه و پيش بيني برنامه هاي مورد نياز براي توانمندسازي و رفع نيازهاي اقشار محروم مورد توجه ويژه دولت مردان قرار گرفت به گونه اي كه لزوم حمايت و دستگيري از نيازمندان و محرومان جامعه در صدر برنامه‌هاي نظام تازه تأسيس جمهوري اسلامي ايران قرار گرفت و ۲۲ روز پس از پيروزي انقلاب اسلامي، كميته امداد امام (ره)  با صدور حكمي از سوي امام خميني(ره)  براي مدت نامحدود و به منظور  حمايت و رسيدگي به محرومان و مستضعفان و خودكفا نمودن آنان‌ تأسيس شد.

آغاز و استمرار فعاليت كميته امداد امام (ره)  با تمركز بر امدادرساني و حمايت از افراد و خانواده‌هاي نيازمند با رعايت كرامت انساني و عزت نفس آنان، حمايت هدفمند از ايشان و ترويج فرهنگ كار ميان افراد و خانواده‌هاي تحت پوشش، تلاش براي پيشگيري از توليد نظام يافته فقر در كشور، كمك به بهبود فضاي كسب و كار و اشتغال پايدار اقشار نيازمند، ارايه خدمات اجتماعي و حمايتي در جهت توانمندسازي نيازمندان شامل توسعه پوشش بيمه اجتماعي، فراگير نمودن بيمه درمان و ارتقاي كم و كيفي خدمات حمايتي پايه اعم از مسكن، آموزش و معيشت نيازمندان، ترويج فرهنگ انفاق و ايثار و نيكوكاري و نشر سنت‌هاي حسنه اسلامي و در نهايت تلاش مستمر براي مردمي شدن فعاليت‌هاي مربوط به انجام حمايت‌هاي مادي و معنوي از محرومان صورت گرفته است.

مديران ارشد روابط عمومي و تبليغات كميته امداد امام (ره)  با در نظر گرفتن نيازهاي كميته امداد در ساختمان جديد درصدد نرم افزاري بودند كه اطلاع رساني وتبليغات را از حالت سنتي به حالت الكترونيكي يا ديجيتال در آوردند و همچنين بدليل پهناور بودن ساختمان جديد كميته امداد امام (ره)  سيستمي مورد نياز است كه اطلاعات را بصورت يكپارچه نمايش دهد.

با توجه به خدمات تخصصي روابط عمومي كميته امداد و استفاده از آخرين تكنولوژي در اين حوزه نرم افزار هاي مختلف ايراني  و خارجي مورد تست اداره روابط عمومي قرار گرفت و و دليل انتخاب ديجيتال ساينيج برنا رسانه امكانات بومي سازي مانند جرايد الكترونيكي ، نمايش تمامي شبكه هاي صدا و سيما به صورت آفلاين، مديريت مختلف ناحيه ها توسط كاربران متفاوت و … بوده

شركت برنا گستران دانش با ارائه رزمه خود به كميته امداد امام (ره)  پيشنهاد نرم افزار ديجيتال ساينيج (برنا رسانه ) را به روابط عمومي كميته امداد امام (ره)  ارائه داد.

شركت برنا گستران دانش ديجيتال ساينيج را در وزارت خانه ها و سازمان ها و شركت هاي مادر تخصصي بزرگ و مركزي ايران نصب و راه اندازي كرده و مورد استقبال قرار گرفته است.

اين نرم افزار در يك نسخه سرور و 10 نسخه كلاينت در مجاور اسانسور ها  كه 4 نسخه در طبقه همكف 6 نسخه در منفي 1 و منفي2 و منفي 3  در كميته امداد امام (ره)   نصب و راه اندازي گرديد.

بحث مهمي كه وجود دارد ايجاد محتوا است كه شركت برنا گستران دانش محتواي اوليه را با نظر و هماهنگي كميته امداد امام (ره)  همراه با آموزش كامل به كاربران انتخاب شده از طرف كميته امداد امام (ره)   انجام ميدهد.

شركت برنا گستران دانش تعهد دارد نرم افزار ديجيتال ساينيج (برنا رسانه) را بطور كامل پشتياني كند.


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۴۶ توسط:برنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :