سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم

پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم

شركت برنا گستران دانش نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه را در بسياري از شركت ها، سازمان ها و وزارتخانه ها نصب و راه اندازي كرده و مورد استقبال قرار گرفته است.از جديدترين پروژه هاي شركت برنا گستران دانش مي توان به پياده سازي سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم اشاره كرد.

شركت پتروشيمي جم يكي از بزرگترين توليدكنندگان الفين و محصولات پليمري در جهان و نيز يكي از بزرگترين صادركنندگان محصولات پليمري ايران به شمار مي رود. پتروشيمي جم شاخصترين مجتمع توليدي منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي با توليد و عرضه گريدهاي متنوع محصولات پتروشيمي در بازارهاي داخلي و خارجي و حركت به سمت توسعه و پيشرفت، يكي از مهمترين مجتمع هاي صنعتي پتروشيمي در عرصه اقتصاد به شمار مي رود.

پتروشيمي جم بزرگترين توليد كننده بوتادين در خاورميانه، بزرگترين صادر كننده HD در ايران، توليد كننده 76 گريد مختلف است و همچنين با 300 هزار تن صادرات سالانه به 20 كشور جهان، در بازارهاي مصرف پنج قاره جهان حضور دارد.

به دليل حجم بالاي توليد و پروژه هاي اجرايي شركت پتروشيمي جم ، واحد روابط عمومي و فناوري اطلاعات اين شركت به فكر جايگزيني روش اطلاع رساني سنتي مجموعه خود با روش هاي نوين ديجيتالي افتادند. اين شركت در روش سنتي اطلاع رساني خود، جهت انتقال اطلاعات از فلش استفاده مي كردند و به دليل تعداد بالاي نمايشگرها، عملا در مديريت نمايشگرها با مشكلات زيادي مواجه شده بودند. در نهايت با توجه به كاربري فراوان ديجيتال ساينيج برنا رسانه از جمله مديريت يكپارچه نمايشگاه از طريق سرر مركزي ، خواستار پياده سازي اين سيستم در مجموعه خود گشتند. با اجرايي شدن پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم، امكان آپلود و نمايش فايل با فرمت هاي مختلف فراهم گرديد و محدوديتي كه در گذشته به جهت استفاده از روش سنتي وجود داشت، برطرف گرديد. از طرفي مديريت نمايشگرها بسيار ساده تر گشت و از ماژول هاي بسيار متنوع ديجيتال ساينيج برنا رسانه بهره مند گشتند. از كاربردهاي عمده سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت توسعه پليمر پادجم، استفاده از ماژول تصوير و ويدئو جهت نمايش عكس (با فرمت هاي مختلف) و فيلم هاي پروژه هاي انجام شده و در حال انجام ، ماژول counter يا شمارنده اي كه روزهاي باقيمانده تا افتتاح پروژه هاي اين شركت را نمايش مي دهد، ماژول Ticker كه مختص نمايش rss خبري و اخبار مرتبط با شركت است.

علاوه بر اين، سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه ماژول هاي بسيار پركاربردي هم چون ماژول جرايد كه مختص نمايش بريده جرايد و روزنامه هاي كشور با قابليت به روزرساني اتوماتيك است، ماژول فلش جهت نمايش فايل هاي با فرمت فلش مانند ساعت و تقويم، ماژول هاي Text , power point , PDF  كه با اين استفاده از آنها مي توان فايل هايي با فرمت  پي دي اف و پاور پوينت و يا متن مورد نظر را بر روي نمايشگرها قرار داد. به كمك ماژول Stream امكان پخش تصوير زنده دوربين (live) فراهم مي گردد، از اين طريق سخنراني، كنفرانس و يا هر مراسم زنده ديگري به طور كامل پوشش دهي مي شود و تصاوير زنده آن مراسم در تمام نمايشگرهاي موجود در سازمان به نمايش در مي آيد. ماژول Web page اين امكان را فراهم مي آورد كه هر صفحه اي از سايت يك سازمان و يا هر سايت مورد نظر ديگر با قابليت به روزرساني در لحظه بر روي نمايشگرها به نمايش درآيد.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۲:۰۰ توسط:برنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :