سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در بيمارستان قلب جماران

ديجيتال ساينيج بيمارستان جماران

نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان مي توانند براي مراجعين و كاركنان بيمارستانكاربرد هاي زيادي داشته باشند. نمايش اطلاعيه ها و محتواي آموزشي در اين نمايشگرها به كاركنان كمك ميكند همواره در حال يادگيري باشند و در مواقع اورژانسي به سريع ترين شكل ممكن پيام هاي اظطراري در سراسر بيمارستان بر روي نمايشگرها نمايش داده مي شوند. همچنين مراجعين به بيمارستان و بيماران در اوقاتي كه در سالن انتظار باشند مي توانند پيام هاي سلامت و پزشكي را از طريق اين نمايشگر ها مشاهده نمايند يا اينكه اطلاعات برنامه حضور پزشكان مورد نظر خود را بيابند. بيمارستان قلب جماران با راه اندازي سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه و نصب نمايشگر در بخش هاي مختلف ساختمان از جمله درمانگاه و اورژانس با هدف اطلاع رساني سريع و دقيق در قالب پيام هاي چند رسانه اي مانند تصاوير و ويديوها و متن بصورت زيرنويس اقدام نموده است زيرا يك نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان راه حل مناسبي براي ساده تر شدن راهنمايي بيماران و مراجعان در كنار رساندن پيام هاي آموزشي و پزشكي به آنها مي باشد و از اين طريق به داشتن تجربه اي بهتر در محيط بيمارستان براي بيماران ياري مي رساند.

با توجه به امكاناتي كه نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها خواهد داشت و به چندي از آنها اشاره شد مي توان انتظار داشت استفاده از اين راهكار در بيمارستان ها و مراكز درماني بيشتر مورد توجه قرار گيرد. از آنجاييكه بيشتر بيماران بيمارستان قلب جماران، با توجه ويژه اين مركز به قشر محروم جامعه و ارائه خدمات مخصوص به آنها، از بين همين افراد ميباشند پيام رساني هاي آموزشي و پزشكي در زمان بيماري و بعد از آن به ساده ترين و مؤثرترين شكل ممكن به اينگونه افراد اهميت بسيار زيادي مي يابد. به همين دليل پيام هاي آموزشي ويديويي و تصويري به شكل ساده و جذاب كه در نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج نمايش داده شوند مي توانند كمك زيادي در مسير درمان و مراقبت هاي پس از درمان براي اين بيماران باشند. سامانه اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه با داشتن قابليت تقسيم صفحه نمايش به ناحيه هاي مختلف و پخش انواع فايل هاي پاورپوينت ، ويديو ، تصوير ، متن و غيره امكانات بسيار زيادي براي ايجاد محتوا و ارسال آنها به نمايشگرها فراهم كرده است و به همين دليل انتخاب مناسبي براي استفاده در امر اطلاع رساني ديجيتال در محل هاي مختلف از مراكز درماني تا ادارات و مراكز خريد مي باشد.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۰۶ توسط:برنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :