سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه در اتاق بازرگاني تهران

سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج اتاق بازرزگاني تهران

اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي تهران يكي از قديمي ترين نهادهاي تجاري مي باشد كه مورخين قدمت آن را از سال 1263 به عنوان اولين نهاد حامي تجارت به رسميت مي شناسند. اين نهاد با اصل و نسب و پيشكسوت در طول ادوار گذشته همواره جزو نهادهاي به روز و مدرن مي باشد و همين ذهنيت را در تمامي حوزه ها حفظ كرده  است، به خصوص در حوزه ي روابط عمومي در سال هاي گذشته اين نهاد از سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج نسخه هاي خارجي موجود در بازار استفاده مي نموده است و پس از گذشت زمان مديران روابط عمومي به اين نتيجه رسدند كه نسخه هاي خارجي نميتوانند تمامي نياز هاي روابط عمومي را برطرف كنند و به دنبال محصولي كه بتواند به نيازهاي روابط عمومي داخلي پاسخگو و بومي سازي شده باشد نيازمند هستند. با توجه به ذهنيت اين نهاد نسبت به ديجيتال ساينيج هاي نسخه خارجي و مشكلاتي كه در بخش پشتيباني اين سامانه ها داشتند در جلساتي كه با كارشناسان شركت مهندسي برنا گستران دانش داشتند به طور مفصل سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه را مورد بررسي و تحقيق قرار دادند و نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه را به مدت يك هفته توسط مديران فناوري اطلاعات مورد آزمايش قرار دادند و روابط عمومي اين نهاد با استفاده از محصول دانش بنيان شركت مهندسي برنا گستران دانش، يعني سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه اطلاع رساني سازماني را انجام ميدهند.

پايه تمامي فعاليت‌هاي صنفي و تخصصي بخش بازرگاني كشور از همين نهاد شكل گرفته است و اين نهاد نقش مهمي در فعاليت هاي بازرگاني كشور دارد. از اينرو اين نهاد محل تردد تعداد زيادي از بازگانان كشور مي باشد كه لازم به اين است كه از فعاليت ها و امور درون اتاق بازرگاني اطلاع دقيق و درستي بدست بياورند. شركت برنا گستران دانش با نصب و راه اندازي سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه در 6 نقطه از اين نهاد توانسته است نقش مهمي در اطلاع رساني به مراجعه كنندگان اتاق بازرگاني تهران داشته باشد.

نرم افزار اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه براي سازمان ها و نهادهايي كه داراي پراكندگي جغرافيايي مي باشند بسيار مناسب مي باشد. اين مزيت نرم افزار اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه كمك شاياني به روابط عمومي سازمان ها و نهادها ميكند تا با استفاده از روابط عمومي ديجيتال بتوانند فواصل جغرافيايي را از بين ببرند و تنها با يك كليك در نرم افزار اطلاع رساني شركت مهندسي برنا گستران دانش بتوانند مطالب و فايل هاي خود را به صورت بكپارچه در تمامي شعب يا ساختمان هاي خود بارگزاري كنند و كارمندان و مراجعين را از اطلاعيه هاي مد نظر خود با خبر سازند.

برنا گستران دانش

برچسب ها :
برچسب: ديجيتال ساينيج، روابط عمومي الكترونيك، سيستم اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه، نمايشگر ديجيتال ساينيج، برنا رسانه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۸:۰۹ توسط:برنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :