سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت توزيع برق همدان

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در توزيع برق همدان

روابط عمومي الكترونيك يا ديجيتال سامانه اي بر مبناي فن آوري ديجيتال ساينيج و امكانات خاص آن مي باشد. اين نرم افزار كه اطلاع رساني سراسري بر روي نمايشگر هاي ديجيتال متعدد را در لحظه ممكن مي سازد به عنوان جايگزيني براي اطلاع رساني سنتي در سازمان ها و ادارات مي باشد. با استفاده از اين سيستم مشكلات و محدوديت هاي نصب اطلاعيه ها و اخبار در بوردهاي روابط عمومي از بين مي رود و مي توان با ايجاد طراحي هاي چند رسانه اي نامحدود و ارسال آنها به نمايشگرها يا زمانبندي كردن محتواي قابل پخش تمامي نمايشگرها را از يك نقطه كنترل كرد. شركت برنا گستران دانش مجري طرح سراسري شبكه تلويزيوني تحت وب صنعت آب و برق وزارت نيرو است كه پس از راه اندازي سرور نيرو تي وي در سازمان هاي زيرمجموعه اين وزارتخانه مانند شركت توزيع برق استان همدان نيز اين سامانه را راه اندازي نموده است. صنعت برق به عنوان يكي از حساس ترين صنايع هر كشور هميشه جايگاه پراهميت خود را در همه نقاط جهان داراست. شركت توزيع برق استان همدان كه عهده‌دار تأمين برق مطمئن جهت مشتركين مي‌باشد وابسته به شركت برق منطقه اي باختر است كه سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در آنجا به بهره برداري رسيده است.

نصب سامانه ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در اين مجموعه با توجه به ارسال محتواي مربوط به صنعت برق از طرف وزارت نيرو در اين سامانه و دريافت اطلاعيه ها و ابلاغ هاي سازماني يكپارچه از طريق آن مورد توجه مسئولين اين شركت قرار گرفت. شبكه تلويزيوني تحت وب صنعت آب و برق داراي اين قابليت مي باشد كه به هر يك از نمايشگرهاي نصب شده در سازمان ها محتواي متناسب و مختص به آنها ارسال گردد و همچنين در كنار اطلاع رساني يكپارچه متمركز ناحيه اي از آن نيز به پخش محتواي مورد نظر داخل سازماني اختصاص داده شود. در كنار اين ها امكاناتي مانند زمان بندي اين اجازه را به كاربران سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه مي دهد كه نمايشگرها در ساعاتي از روز كه از قبل مشخص شده است اطلاعات داخلي سازمان را پخش كنند و در ساعاتي ديگر سامانه يكپارچه نيرو تي وي نمايش داده شود. نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه محدوديتي از نظر تعداد كاربران و نمايشگرهاي متصل به سرور ندارد و تمامي سازمان هاي زيرمجموعه وزارت نيرو به يك سرور متصل مي گردند.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۵:۳۱ توسط:برنا موضوع:

ديجيتال ساينيج در كميته امداد امام (ره)

پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در كميته امداد امام (ره)  اجرا شد. 

كميته امداد امام (ره)  از جمله اولين نهادهايي است كه پس از گذشت مدت كوتاهي از پيروزي انقلاب اسلامي ايران در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ توسط رهبر فقيد انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني(ره)  هدف ساماندهي و رسيدگي به وضعيت معيشت امور محرومان و نيازمندان كشور تأسيس شد.

با پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي توجه به رفع مشكلات فراوان اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي طبقات محروم جامعه و پيش بيني برنامه هاي مورد نياز براي توانمندسازي و رفع نيازهاي اقشار محروم مورد توجه ويژه دولت مردان قرار گرفت به گونه اي كه لزوم حمايت و دستگيري از نيازمندان و محرومان جامعه در صدر برنامه‌هاي نظام تازه تأسيس جمهوري اسلامي ايران قرار گرفت و ۲۲ روز پس از پيروزي انقلاب اسلامي، كميته امداد امام (ره)  با صدور حكمي از سوي امام خميني(ره)  براي مدت نامحدود و به منظور  حمايت و رسيدگي به محرومان و مستضعفان و خودكفا نمودن آنان‌ تأسيس شد.

آغاز و استمرار فعاليت كميته امداد امام (ره)  با تمركز بر امدادرساني و حمايت از افراد و خانواده‌هاي نيازمند با رعايت كرامت انساني و عزت نفس آنان، حمايت هدفمند از ايشان و ترويج فرهنگ كار ميان افراد و خانواده‌هاي تحت پوشش، تلاش براي پيشگيري از توليد نظام يافته فقر در كشور، كمك به بهبود فضاي كسب و كار و اشتغال پايدار اقشار نيازمند، ارايه خدمات اجتماعي و حمايتي در جهت توانمندسازي نيازمندان شامل توسعه پوشش بيمه اجتماعي، فراگير نمودن بيمه درمان و ارتقاي كم و كيفي خدمات حمايتي پايه اعم از مسكن، آموزش و معيشت نيازمندان، ترويج فرهنگ انفاق و ايثار و نيكوكاري و نشر سنت‌هاي حسنه اسلامي و در نهايت تلاش مستمر براي مردمي شدن فعاليت‌هاي مربوط به انجام حمايت‌هاي مادي و معنوي از محرومان صورت گرفته است.

مديران ارشد روابط عمومي و تبليغات كميته امداد امام (ره)  با در نظر گرفتن نيازهاي كميته امداد در ساختمان جديد درصدد نرم افزاري بودند كه اطلاع رساني وتبليغات را از حالت سنتي به حالت الكترونيكي يا ديجيتال در آوردند و همچنين بدليل پهناور بودن ساختمان جديد كميته امداد امام (ره)  سيستمي مورد نياز است كه اطلاعات را بصورت يكپارچه نمايش دهد.

با توجه به خدمات تخصصي روابط عمومي كميته امداد و استفاده از آخرين تكنولوژي در اين حوزه نرم افزار هاي مختلف ايراني  و خارجي مورد تست اداره روابط عمومي قرار گرفت و و دليل انتخاب ديجيتال ساينيج برنا رسانه امكانات بومي سازي مانند جرايد الكترونيكي ، نمايش تمامي شبكه هاي صدا و سيما به صورت آفلاين، مديريت مختلف ناحيه ها توسط كاربران متفاوت و … بوده

شركت برنا گستران دانش با ارائه رزمه خود به كميته امداد امام (ره)  پيشنهاد نرم افزار ديجيتال ساينيج (برنا رسانه ) را به روابط عمومي كميته امداد امام (ره)  ارائه داد.

شركت برنا گستران دانش ديجيتال ساينيج را در وزارت خانه ها و سازمان ها و شركت هاي مادر تخصصي بزرگ و مركزي ايران نصب و راه اندازي كرده و مورد استقبال قرار گرفته است.

اين نرم افزار در يك نسخه سرور و 10 نسخه كلاينت در مجاور اسانسور ها  كه 4 نسخه در طبقه همكف 6 نسخه در منفي 1 و منفي2 و منفي 3  در كميته امداد امام (ره)   نصب و راه اندازي گرديد.

بحث مهمي كه وجود دارد ايجاد محتوا است كه شركت برنا گستران دانش محتواي اوليه را با نظر و هماهنگي كميته امداد امام (ره)  همراه با آموزش كامل به كاربران انتخاب شده از طرف كميته امداد امام (ره)   انجام ميدهد.

شركت برنا گستران دانش تعهد دارد نرم افزار ديجيتال ساينيج (برنا رسانه) را بطور كامل پشتياني كند.


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۴۶ توسط:برنا موضوع:

سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت بيمه دي

ديجيتال ساينيج بيمه دي

 شركت دانش بنيان برناگستران دانش با تجربه فعاليت 10 ساله در زمينه ي سيستم هاي اطلاع رساني يكپارچه به صورت كاملاً تخصصي در حوزه روابط عمومي و تبليغات سازماني فعاليت نموده است و در اين راستا همواره پذيراي پيشنهادات مديران روابط عمومي بوده و تلاش نموده است تمامي نيازهاي سازمان ها و وزارت خانه ها را در رابطه با اطلاع رساني يكپارچه سازماني بر طرف نمايد. شركت برنا گستران دانش با دو محصول خود به نام هاي سيستم اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه و همچنين كيوسك يا ميز خدمت برنا به دنبال ايجاد ابزاري جديد با قابليت هاي گسترده و همگام با نيازهاي روز براي استفاده در روابط عمومي سازمان ها بوده و توانسته است در راه ايجاد روابط عمومي ديجيتال در سازمان ها تأثير گذار باشد.

امروزه با پيشرفت تكنولوژي مردم تمايل دارند در تمامي امورات روزمره خود ردپاي فناوري را حس كنند و همين موضوع مديران روابط عمومي را متمايل به اين نموده است كه با بكار گيري ابزار اطلاع رساني جديد ديجيتال بتوانند براي پاسخگويي به نيازهاي خود و مخاطبان تلاش كنند. سامانه اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه با فراهم كردن امكان استفاده از محتواي چند رسانه اي در نمايشگرهاي ديجيتال و به منظور اطلاع رساني و ارائه بهتر خدمات خدمات سازماني طراحي و توسعه داده شده است. شركت مهندسي برنا گستران دانش با طراحي و ساخت سيستم اطلاع رساني تعاملي و غير تعاملي خود توانسته است سهم زيادي را در ارائه اطلاعات  به روز و مفيد به مخاطبين سازمان ها داشته باشد.

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت بيمه دي

شركت هاي بيمه بدليل تعدد شعب و داشتن ارتباط مستقيم در جهت خدمت رساني به افراد جامعه يكي از سازمان هايي هستند كه ميتوانند بيشتر از ساير شركت ها از امكانات ديجيتال ساينيج برنا رسانه استفاده كنند. شركت بيمه دي يكي ديگر از مشتري هاي شركت برنا گستران دانش مي باشد كه از سيستم هاي اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه جهت اطلاع رساني و تبليغات سازماني استفاده ميكند. اين شركت با بهره‌مندي از كارشناسان متخصص و متبحر صنعت بيمه و همچنين گسترش شبكه فروش خود در تمامي نقاط كشور بدنبال ارايه خدمات بهينه و مطلوب به بيمه‌گذاران خود است و در همين راستا سيستم هاي اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه شركت مهندسي برنا گستران دانش را در 48 نقطه از شعب پراكنده خود نصب و راه اندازي نموده و از طريق ديجيتال ساينيج برنارسانه كانال ارتباطي ويژه خود را با مخاطبين و دريافت كنندگان خدمات بيمه اي ايجاد نموده است.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۲:۳۸ توسط:برنا موضوع:

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم

پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم

شركت برنا گستران دانش نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه را در بسياري از شركت ها، سازمان ها و وزارتخانه ها نصب و راه اندازي كرده و مورد استقبال قرار گرفته است.از جديدترين پروژه هاي شركت برنا گستران دانش مي توان به پياده سازي سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم اشاره كرد.

شركت پتروشيمي جم يكي از بزرگترين توليدكنندگان الفين و محصولات پليمري در جهان و نيز يكي از بزرگترين صادركنندگان محصولات پليمري ايران به شمار مي رود. پتروشيمي جم شاخصترين مجتمع توليدي منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي با توليد و عرضه گريدهاي متنوع محصولات پتروشيمي در بازارهاي داخلي و خارجي و حركت به سمت توسعه و پيشرفت، يكي از مهمترين مجتمع هاي صنعتي پتروشيمي در عرصه اقتصاد به شمار مي رود.

پتروشيمي جم بزرگترين توليد كننده بوتادين در خاورميانه، بزرگترين صادر كننده HD در ايران، توليد كننده 76 گريد مختلف است و همچنين با 300 هزار تن صادرات سالانه به 20 كشور جهان، در بازارهاي مصرف پنج قاره جهان حضور دارد.

به دليل حجم بالاي توليد و پروژه هاي اجرايي شركت پتروشيمي جم ، واحد روابط عمومي و فناوري اطلاعات اين شركت به فكر جايگزيني روش اطلاع رساني سنتي مجموعه خود با روش هاي نوين ديجيتالي افتادند. اين شركت در روش سنتي اطلاع رساني خود، جهت انتقال اطلاعات از فلش استفاده مي كردند و به دليل تعداد بالاي نمايشگرها، عملا در مديريت نمايشگرها با مشكلات زيادي مواجه شده بودند. در نهايت با توجه به كاربري فراوان ديجيتال ساينيج برنا رسانه از جمله مديريت يكپارچه نمايشگاه از طريق سرر مركزي ، خواستار پياده سازي اين سيستم در مجموعه خود گشتند. با اجرايي شدن پروژه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت پتروشيمي جم، امكان آپلود و نمايش فايل با فرمت هاي مختلف فراهم گرديد و محدوديتي كه در گذشته به جهت استفاده از روش سنتي وجود داشت، برطرف گرديد. از طرفي مديريت نمايشگرها بسيار ساده تر گشت و از ماژول هاي بسيار متنوع ديجيتال ساينيج برنا رسانه بهره مند گشتند. از كاربردهاي عمده سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت توسعه پليمر پادجم، استفاده از ماژول تصوير و ويدئو جهت نمايش عكس (با فرمت هاي مختلف) و فيلم هاي پروژه هاي انجام شده و در حال انجام ، ماژول counter يا شمارنده اي كه روزهاي باقيمانده تا افتتاح پروژه هاي اين شركت را نمايش مي دهد، ماژول Ticker كه مختص نمايش rss خبري و اخبار مرتبط با شركت است.

علاوه بر اين، سيستم ديجيتال ساينيج برنا رسانه ماژول هاي بسيار پركاربردي هم چون ماژول جرايد كه مختص نمايش بريده جرايد و روزنامه هاي كشور با قابليت به روزرساني اتوماتيك است، ماژول فلش جهت نمايش فايل هاي با فرمت فلش مانند ساعت و تقويم، ماژول هاي Text , power point , PDF  كه با اين استفاده از آنها مي توان فايل هايي با فرمت  پي دي اف و پاور پوينت و يا متن مورد نظر را بر روي نمايشگرها قرار داد. به كمك ماژول Stream امكان پخش تصوير زنده دوربين (live) فراهم مي گردد، از اين طريق سخنراني، كنفرانس و يا هر مراسم زنده ديگري به طور كامل پوشش دهي مي شود و تصاوير زنده آن مراسم در تمام نمايشگرهاي موجود در سازمان به نمايش در مي آيد. ماژول Web page اين امكان را فراهم مي آورد كه هر صفحه اي از سايت يك سازمان و يا هر سايت مورد نظر ديگر با قابليت به روزرساني در لحظه بر روي نمايشگرها به نمايش درآيد.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۲:۰۰ توسط:برنا موضوع:

نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان عرفان

نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان عرفان 

استفاده از ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها با توجه به مراجعات فراوان افراد به آنها و وجود تعداد زياد كاركنان با وظايف مختلف ميتواند راهكار بسيار مناسبي براي تسهيل دريافت خدمات مورد نظر مراجعان و همچنين انجام وظايف كاركنان باشد. فرقي نميكند از ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها براي آسان تر سپري شدن زمان انتظار براي بيماران و همراهان آنها در سالن هاي انتظار استفاده شود يا به عنوان راهنماي بخش هاي مختلف در بيمارستان هاي بزرگ و يا ارائه اطلاعات درمورد مراحل تشكيل پرونده و مراجعات، زيرا وجود نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان به داشتن تجربه اي بهتر در اين محيط به افراد كمك زيادي ميكند. تحقيقات نشان داده اند افرادي كه در زمان انتظار ذهن آنها مشغول به چيز ديگري باشد گذر زمان برايشان تا سي و پنج درصد سريع تر خواهد بود. وجود نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها و به ويژه سالن هاي انتظار ميزان استرس افراد را در چنين شرايطي كمتر ميكند و با نمايش اطلاعات مفيد و مرتبط و حتي محتواي سرگرم كننده ميتوانند اين زمان انتظار را لذت بخش نيز كنند. به علاوه پيدا كردن بخش هاي مختلف در بيمارستان هاي بزرگ هميشه ميتواند براي بيماران و همراهان آنها گيج كننده باشد كه قرار دادن نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان و نمايش اطلاعات مورد نياز مراجعين توسط آنها كمك ميكند احساس آرامش در مراجعين ايجاد گردد. براي مثال يك نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان با نمايش قدم به قدم مراحل تشكيل پرونده و رسيدگي به بيمار مي تواند ضمن ازبين بردن احساس ناامني در آنها به ايجاد نظم و آرامش در بيمارستان كمك زيادي كند و دركنار تمام اينها ميتوان با اختصاص ناحيه هايي در نمايشگر به تبليغات از اين راه درآمد هم كسب نمود.

اما فوايد وجود نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها تنها براي مراجعين نخواهد بود و كاركنان بيمارستان نيز مي توانند از آنها استفاده كنند. نمايش اطلاعيه ها و محتواي آموزشي در اين نمايشگرها به كاركنان كمك ميكند در لحظاتي كه مشغوليت كمتري دارند با نگاه كردن به اين نمايشگرها اطلاعات خود را افزايش دهند. ارسال اطلاعات در مواقع اورژانسي و پيج كاركنان به يك بخش نيز مي تواند از طريق ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها انجام پذيرد. ارسال تمامي اين اطلاعات به صورت متمركز از نقطه مي تواند باشد و يا اينكه هر بخش در بيمارستان در يك ناحيه مخصوص خود اطلاع رساني هاي خود را انجام دهد.

استفاده از فناوري ديجيتال ساينيج در بيمارستان عرفان نيايش تهران

با در نظر گرفتن تمامي امكاناتي كه نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها خواهد داشت استفاده از اين راهكار در بيمارستان ها بسيار مناسب ميباشد و روز به روز افزايش مييابد. بيمارستان عرفان نيايش مجموعه اي مدرن و پيشرفته در ارائه خدمات بيمارستاني و سلامت است كه استفاده از ديجيتال ساينيج را در چند مرحله مدنظر خود قرار داده است. در اين مسير و در مرحله اول با نصب چند نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان عرفان اين كار آغاز شده است و ميتواند با نصب ديجيتال ساينيج در تمامي اتاق ها گسترده گردد. شركت برنا گستران دانش مجري اين طرح در بيمارستان عرفان مي باشد كه با استفاده از نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه اين امر در اين بيمارستان صورت پذيرفته است. نرم افزار سرور نصب شده در اين بيمارستان بر خلاف بسياري از نرم افزارهاي ديجيتال ساينيج ديگر قابليت اضافه كردن نامحدود كلاينت ها را دارد كه اين مزيت براي اجراي مراحل بعدي طرح ديجيتال ساينيج در بيمارستان عرفان كار را بسيار آسان نموده است.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۸:۴۰ توسط:برنا موضوع:

نصب و راه اندازي نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد

ديجيتال ساينيج منطقه ويژه اقتصادي امير آباد

با توجه به ماهيت اطلاع رساني نرم افزار هاي ديجيتال ساينيج، يكي از كاربرد هاي آنها استفاده به عنوان تابلو اعلانات روابط عمومي در ادارات و سازمان ها مي باشد كه در مقايسه با تابلوهاي سنتي از مزايا و امكانات بسيار بيشتري برخوردار مي باشد. نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج منطقه با امكان پخش محتواي چند رسانه اي و نمايش اخبار و اطلاعيه ها به روشهاي هاي متنوع، در جلب توجه و انتقال پيام به مخاطبان موفق ترند و به اين ترتيب اثر گذاري بيشتري دارند. طبق تحقيقات انجام شده اين تفاوت نسبت به تابلوهاي ثابت و سنتي حدود چهار برابر بيشتر مي باشد و پيش بيني ميشود با توجه به ارتباط خوب نسل جديد با فناوري هاي نو، نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در آينده به كلي جايگزين روشهاي سنتي اطلاع رساني و تبليغات گردند. اما در كنار جذابيت هاي بصري بيشتر براي مخاطبان، امكانات گسترده مديريت پخش محتوا در نرم افزار ديجيتال ساينيج مزيت مهم ديگر اين سيستم اطلاع رساني يكپارچه نسبت به تابلوهاي سنتي مي باشد. قابليت هايي مانند ارسال لحظه اي بروزرساني ها و اخبار به تمامي نمايشگرها و برنامه ريزي زماني پخش محتوا، ناحيه بندي صفحه نمايش و امكان واگذاري دسترسي هريك از ناحيه ها به افراد خاص، مديريت جداگانه محتواي يك يا گروهي از نمايشگرها و غيره… ضمن دربرداشتن صرفه جويي هاي مالي و زماني در سازمان امكانات جديد و ويژه اي را در اختيار مديران روابط عمومي قرار ميدهد.

نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد

شركت برنا گستران دانش، كه شركتي دانش بنيان در زمينه فناوري اطلاعات مي باشد، با توجه به هزينه هاي بسيار بالاي نرم افزارهاي خارجي و به منظور فراهم كردن شرايط آسان تر استفاده از نرم افزار ديجيتال ساينيج در ايران و نيز بومي سازي برخي امكانات مانند ماژول هاي اوقات شرعي، پخش تلويزيون و بريده جرايد اقدام به توسعه نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه نمود و تا كنون آن را در بسياري از سازمان هاي دولتي و غير دولتي و نيز مراكز تجاري و هتل ها اجرا نموده است. اين نرم افزار دركنار دارا بودن امكانات نمونه هاي خارجي داراي قابليت سفارشي سازي و هماهنگ سازي هرچه بيشتر با توجه به نيازهاي هر سازمان مي باشد. سازمان بنادر و دريانوردي منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد خواهان نصب و استفاده از نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا در هجده نقطه از ساختمان هاي خود گرديد. نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در اين سازمان با توجه به نوع فعاليت اين مجموعه صورت پذيرفته و با ارسال محتواهاي متنوع به اطلاع رساني خدمات ارائه شده در منطقه آزاد اميرآباد مي پردازد. ماژول هاي استفاده شده در نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج منطقه ويژه اميرآباد مانند نمايش وضعيت آب و هوا، فيلم ها و تصاوير خبري، استفاده از بانك هاي اطلاعاتي براي نمايش آنلاين تبادلات كالاهاي ورودي و خروجي از بندر اميرآباد و ماژول هاي كاربردي ديگر مي باشد.

منطقه ويژه اقتصادي بندر اميرآباد بعنوان يكي از نمادهاي توجه ايران به مقوله ترانزيت كالا و ايجاد زيرساختهاي اساسي حمل و نقل درجهت رسيدن به استانداردهاي جهاني و استفاده از حداكثر ظرفيت ترانزيتي كشور ، نقشي بسيار مهم با اهدافي بسيار بزرگ مانند كسب درآمد ارزي ، ايجاد اشتغال ، جذب سرمايه گذاري خارجي و بخش خصوصي ، افزايش نقش جمهوري اسلامي ايران در درياي خزر و ايجاد گذرگاه در شمال كشور را برعهده گرفته است.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۷:۲۹ توسط:برنا موضوع:

نصب سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در دانشگاه شهيد بهشتي

سامانه ديجيتال ساينيج دانشگاه شهيد بهشتي

دانشگاه ها به عنوان اصلي ترين مراكز علمي هر كشور در ارتباط مستقيم با جمعيت فرهيخته جامعه مي باشند. به همين سبب امر اطلاع رساني در دانشگاه ها اهميت و تأثير گذاري بسيار زيادي دارد كه هميشه با استفاده از بوردهاي اطلاع رساني، مجلات و نشريات داخل دانشگاهي و روش هايي از اين دست دانشگاه ها سعي در برآوردن اين نياز بوده اند. اما به نظر ميرسد استفاده از اين رسانه هاي متدوال امروزه نمي تواند پاسخگوي تمامي نيازها دز زمينه آگاهي رساني به مخاطبين باشد، به خصوص در فضاهاي دانشگاهي كه اصلي ترين مخاطبين جوانان و دانشجويان هستند كه نسبت به ساير افراد جامعه بيشتر به استفاده از ابزار و تكنولوژي هاي جديد علاقه مند مي باشند. بنابراين به منظور رسيدن به اهداف پيام رساني و تأثير گذاري هرچه بيشتر بر روي چنين افرادي بايد در فكر استفاده از رسانه هاي به روز تر و جذاب تري بود. يكي از مؤثر ترين روش هاي اطلاع رساني استفاده از نرم افزار يا سامانه ديجيتال ساينيج است كه با استفاده از انواع محتواي چند رسانه اي و ناحيه بندي صفحه نمايش هاي ديجيتال يا تلويزيون ها و بكارگيري تمام سطح يك نمايشگر مي توانند نگاه هر نوع مخاطبي را به خود جذب نمايند. سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه يك نرم افزار ايراني مي باشد كه با توجه به نيازها و درخواست هاي مراكز اطلاع رساني و تبليغاتي سازمان هاي داخل كشور طراحي شده و براي كاربرد در محل هاي مختلف انعطاف پذيري بالايي دارد.

دانشگاه شهيد بهشتي كه يكي از مهم ترين مراكز دانشگاهي كشور ميباشد با راه اندازي سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه استفاده از سيستم روابط عمومي ديجيتال را آغاز نموده است. اين پروژه پس از اجرايي شدن سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه در دانشگاه هاي علامه طباطبايي، بقيه الله و محيط زيست راه اندازي شده است. اين سامانه داراي قابليت هاي مديريتي و طراحي فراواني مي باشد كه ميتوان با درنظر گرفتن موقعيت ها و مكان هاي مختلف نسبت به انتخاب ماژول هاي مورد استفاده اقدام نمود. از جمله ايجاد كاربران متعدد با دسترسي هاي مختلف تا  اين حد كه تنها اجازه دسترسي تغيير محتواي يك ناحيه به يك كاربر خاص داده شود. همچنين استفاده از ويديو، عكس، پاورپوينت، پخش صفحه اول جرايد و شبكه هاي تلويزيون و اخبار بصورت زيرنويس و انواع ديگر محتوا در سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه امكان پذير است. شركت برنا گستران دانش اميدوار است با نصب اين سامانه در دانشگاه شهيد بهشتي گام مؤثري در بهبود كيفيت اطلاع رساني در اين دانشگاه برداشته شود.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۶:۱۹ توسط:برنا موضوع:

نصب و راه اندازي ديجيتال ساينيج برنا رسانه در شركت كاسل نوش

شركت كاسل نوش مدعي اين مي باشد كه محصولي مطابق با استاندارهاي جهاني توليد ميكند. مديران اين شركت تفكر خود را نه تنها در زمينه توليد محصولات بلكه در زمينه تبليغات و روابط عمومي و ترويج فرهنگ سازماني خود نيز در پيش گرفته و در راستاي اين اهداف خود با استفاده از محصول دانش بنيان شركت مهندسي برنا گستران دانش به نام ديجيتال ساينيج برنارسانه يا سيستم هاي اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه بهره گرفته اند. از طرفي با توجه به پراكندگي جغرافيايي شركت كاسل نوش مديران اين شركت نياز به يك سيستم اطلاع رساني يكپارچه كه بتواند ميان كارخانه و دفتر مركزي ارتباط برقرار كند را به وفور احساس كردند و از طريق سيستم اطلاع رساني يكپارچه و روابط عمومي الكترونيك يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه ميان كارخانه و دفتر مركزي خود اين ارتباط را برقرار كرده اند.

از آنجاييي كه اين شركت در سطح بين المللي فعاليت دارد و همواره بازار خارج از كشور را رصد ميكنند، كاملاً به كاركردهاي نرم افزار اطلاع رساني و ديجيتال ساينيج واقف مي باشند و به خوبي مي شناسند. به همين دليل نياز به يك سيستم اطلاع رساني يكپارچه را به وفور حس ميكردند و پس از بررسي بازار داخلي و خارجي  تصميم به استفاده از نرم افزار اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج شركت مهندسي برنا گستران دانش گرفتند.

شركت مهندسي برنا گستران دانش با استاده از ماژول هاي موجود محصول دانش بنيان خود يعني سيستم اطلاع رساني يكپارچه و روابط عمومي الكترونيك يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه توانست تمامي نياز هاي مديران ارشد اين شركت را بر طرف سازد و طراحان اين شركت با طراحي 365 روزه نه تنها تمامي مناسب هاي ملي بلكه مناسبت هاي داخلي خود مانند زادروز پرسنل و كارمندان خود را از طريق ديجيتال ساينيج برنا رسانه بر روي نمايشگر ها ارسال ميكنند و در كنار اين طراحي ناحيه هايي از قبيل صفحه اول روزنامه و شبكه تلويزيون و اطلاعات مرتبط با شركت را در نمايشگرهاي خود بواسطه نرم افزارديجيتال ساينيج شركت مهندسي برنا گستران دانش بر روي نمايشگرهاي خود نمايش ميدهند.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۲۶ توسط:برنا موضوع:

ديجيتال ساينيج برنا رسانه در بيمارستان قلب جماران

ديجيتال ساينيج بيمارستان جماران

نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان مي توانند براي مراجعين و كاركنان بيمارستانكاربرد هاي زيادي داشته باشند. نمايش اطلاعيه ها و محتواي آموزشي در اين نمايشگرها به كاركنان كمك ميكند همواره در حال يادگيري باشند و در مواقع اورژانسي به سريع ترين شكل ممكن پيام هاي اظطراري در سراسر بيمارستان بر روي نمايشگرها نمايش داده مي شوند. همچنين مراجعين به بيمارستان و بيماران در اوقاتي كه در سالن انتظار باشند مي توانند پيام هاي سلامت و پزشكي را از طريق اين نمايشگر ها مشاهده نمايند يا اينكه اطلاعات برنامه حضور پزشكان مورد نظر خود را بيابند. بيمارستان قلب جماران با راه اندازي سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه و نصب نمايشگر در بخش هاي مختلف ساختمان از جمله درمانگاه و اورژانس با هدف اطلاع رساني سريع و دقيق در قالب پيام هاي چند رسانه اي مانند تصاوير و ويديوها و متن بصورت زيرنويس اقدام نموده است زيرا يك نمايشگر ديجيتال ساينيج در بيمارستان راه حل مناسبي براي ساده تر شدن راهنمايي بيماران و مراجعان در كنار رساندن پيام هاي آموزشي و پزشكي به آنها مي باشد و از اين طريق به داشتن تجربه اي بهتر در محيط بيمارستان براي بيماران ياري مي رساند.

با توجه به امكاناتي كه نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج در بيمارستان ها خواهد داشت و به چندي از آنها اشاره شد مي توان انتظار داشت استفاده از اين راهكار در بيمارستان ها و مراكز درماني بيشتر مورد توجه قرار گيرد. از آنجاييكه بيشتر بيماران بيمارستان قلب جماران، با توجه ويژه اين مركز به قشر محروم جامعه و ارائه خدمات مخصوص به آنها، از بين همين افراد ميباشند پيام رساني هاي آموزشي و پزشكي در زمان بيماري و بعد از آن به ساده ترين و مؤثرترين شكل ممكن به اينگونه افراد اهميت بسيار زيادي مي يابد. به همين دليل پيام هاي آموزشي ويديويي و تصويري به شكل ساده و جذاب كه در نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج نمايش داده شوند مي توانند كمك زيادي در مسير درمان و مراقبت هاي پس از درمان براي اين بيماران باشند. سامانه اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه با داشتن قابليت تقسيم صفحه نمايش به ناحيه هاي مختلف و پخش انواع فايل هاي پاورپوينت ، ويديو ، تصوير ، متن و غيره امكانات بسيار زيادي براي ايجاد محتوا و ارسال آنها به نمايشگرها فراهم كرده است و به همين دليل انتخاب مناسبي براي استفاده در امر اطلاع رساني ديجيتال در محل هاي مختلف از مراكز درماني تا ادارات و مراكز خريد مي باشد.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۰۶ توسط:برنا موضوع:

ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در شركت توزيع برق استان زنجان

ديجيتال ساينيج نيرو تي وي شركت برق زنجان

پيرو نصب و راه اندازي ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در وزارت نيرو و تصميمگيري ادارهروابط عمومي وزارت نيرو براي يكپارچه سازي اطلاع رساني در تمامي سازمان هاي زير مجموعه صنعت آب و برق كشور و اجراي طرح تبديل روابط عمومي از شكل سنتي به روابط عمومي الكترونيك، تلويزيون تحت وب صنعت آب و برق كشور در شركت توزيع برق استان زنجان نيز به بهره برداري رسيد. شركت توزيع نيروي برق زنجان در سال 1320 توسط بخش خصوصي با يك دستگاه ديزل ژنراتور آغاز بكار نمود وبتدريج چهار دستگاه ديگر به نيروگاه اضافه و مورد بهره برداري قرار گرفت. در نهايت درسال 1348 تأسيسات فوق تحويل شركت برق تهران شد و استان زنجان به شبكه سراسري برق وصل گرديد. با توجه به تكنولوژي هاي موجود در حوزه اطلاع رساني امروزه سازمان ها جهت نمايش محصولات و خدمات خود و همچنين ارتباط با مخاطبان از روشهايي استفاده مي­كنند كه به مراتب سريع تر و مؤثرتر از سيستم سنتي مورد استفاده در ادارات روابط عمومي مي باشد. يكي از فناوري هاي جديد اطلاع رساني كه با توجه به قابليت هاي موجود در آن بسيار مورد استفاده در امر ارتباطات سازماني با مخاطبان و كاركنان مي تواند باشد فناوري ديجيتال ساينيج است. Signage يا همان سيستم اطلاع رساني بصري به معناي انتقال محتوا از طريق تصوير است كه جايگزين سيستم هاي سنتي شده اند. با پيشرفت هاي صورت گرفته در حوزه فن آوري هاي ارتباطي “سامانه نمايش محتواي يكپارچه” وارد ادبيات روابط عمومي ها گرديد و جاي خودش را در ميان ابزارهاي ريز و درشت روابط عمومي الكترونيك به خوبي يافت.

ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در شركت توزيع برق استان زنجان

بر اساس پژوهش هاي انجام شده، اطلاع رساني گرافيكي و تصويري داراي قدرت بسيار زيادي است و بر اساس همين تحقيقات، مهم ترين اولويت براي توليد و استفاده از محتوا، افزايش قدرت اطلاع رساني با استفاده از جذابيت هاي بصري به شمار مي آيد. ديجيتال ساينيج نيرو تي وي با استفاده از پخش ويديو و اخبار زيرنويس در ديجيتال ساينيج نيرو تي وي به ارائه آخرين اخبار و رويدادهاي وزارتخانه در سريع ترين زمان مي پردازد. اين امر با وجود قابليت مديريت هريك از نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج نصب شده در هر سازمان مي تواند به صورت اختصاصي براي همان نمايشگر انجام پذيرد و يا اينكه در تمامي نمايشگرها به صورت همزمان محتواي يكسان پخش گردد.

اين قابليت در نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه باعث كمتر شدن هزينه هاي اين طرح گرديده، به اين صورت كه با وجود يك سرور در محل وزارت نيرو و اتصال تمامي نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در كشور به آن، ديگر نيازي به نصب سرورهاي متعدد جهت پخش محتواي اختصاصي در هر سازمان نخواهد بود و با تعريف كاربران نامحدود به ازاي هر نمايشگر و يا حتي اختصاص يك ناحيه به يك كاربر ميتوان براي هريك از سازمان هاي صنعت آب و برق محتواي داخلي خودشان را نمايش داد و مديريت نمايشگر هر سازمان را به خودشان سپرد. با توجه به حساسيت و زيربنايي بودن صنعت آب و برق در كشور، وزارت نيرو به عنوان يكي از پيشگامان در استفاده از فناوري هاي روز در همه زمينه ها و به خصوص فناوري هاي ارتباطي شناخته ميشود و با نصب نمايشگرهاي ديجيتال ساينيج نيرو تي وي در سازمان هاي صنعت آب و برق كشور و اجراي طرح تلويزيون تحت وب روابط عمومي اين وزارتخانه ميكوشد از تمام پتانسيل هاي موجود در بالاتر بردن كيفيت توليد، توزيع و مصرف آب و برق در كشور گام بردارد و شركت برنا گستران دانش مفتخر است كه بتواند نقش بسيار كوچكي در اين مسير ايفا نمايد.

 برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، برنا رسانه، روابط عمومي، برنا گستران دانش، الكترونيك، نمايشگر، اطلاع رساني، نرم افزار، مديريت، زمانبندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۷:۲۹ توسط:برنا موضوع: