سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش .

سيستم اطلاع رساني برنا گستران دانش

سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه در اتاق بازرگاني تهران

سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج اتاق بازرزگاني تهران

اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي تهران يكي از قديمي ترين نهادهاي تجاري مي باشد كه مورخين قدمت آن را از سال 1263 به عنوان اولين نهاد حامي تجارت به رسميت مي شناسند. اين نهاد با اصل و نسب و پيشكسوت در طول ادوار گذشته همواره جزو نهادهاي به روز و مدرن مي باشد و همين ذهنيت را در تمامي حوزه ها حفظ كرده  است، به خصوص در حوزه ي روابط عمومي در سال هاي گذشته اين نهاد از سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج نسخه هاي خارجي موجود در بازار استفاده مي نموده است و پس از گذشت زمان مديران روابط عمومي به اين نتيجه رسدند كه نسخه هاي خارجي نميتوانند تمامي نياز هاي روابط عمومي را برطرف كنند و به دنبال محصولي كه بتواند به نيازهاي روابط عمومي داخلي پاسخگو و بومي سازي شده باشد نيازمند هستند. با توجه به ذهنيت اين نهاد نسبت به ديجيتال ساينيج هاي نسخه خارجي و مشكلاتي كه در بخش پشتيباني اين سامانه ها داشتند در جلساتي كه با كارشناسان شركت مهندسي برنا گستران دانش داشتند به طور مفصل سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه را مورد بررسي و تحقيق قرار دادند و نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه را به مدت يك هفته توسط مديران فناوري اطلاعات مورد آزمايش قرار دادند و روابط عمومي اين نهاد با استفاده از محصول دانش بنيان شركت مهندسي برنا گستران دانش، يعني سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه اطلاع رساني سازماني را انجام ميدهند.

پايه تمامي فعاليت‌هاي صنفي و تخصصي بخش بازرگاني كشور از همين نهاد شكل گرفته است و اين نهاد نقش مهمي در فعاليت هاي بازرگاني كشور دارد. از اينرو اين نهاد محل تردد تعداد زيادي از بازگانان كشور مي باشد كه لازم به اين است كه از فعاليت ها و امور درون اتاق بازرگاني اطلاع دقيق و درستي بدست بياورند. شركت برنا گستران دانش با نصب و راه اندازي سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج برنا رسانه در 6 نقطه از اين نهاد توانسته است نقش مهمي در اطلاع رساني به مراجعه كنندگان اتاق بازرگاني تهران داشته باشد.

نرم افزار اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه براي سازمان ها و نهادهايي كه داراي پراكندگي جغرافيايي مي باشند بسيار مناسب مي باشد. اين مزيت نرم افزار اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه كمك شاياني به روابط عمومي سازمان ها و نهادها ميكند تا با استفاده از روابط عمومي ديجيتال بتوانند فواصل جغرافيايي را از بين ببرند و تنها با يك كليك در نرم افزار اطلاع رساني شركت مهندسي برنا گستران دانش بتوانند مطالب و فايل هاي خود را به صورت بكپارچه در تمامي شعب يا ساختمان هاي خود بارگزاري كنند و كارمندان و مراجعين را از اطلاعيه هاي مد نظر خود با خبر سازند.

برنا گستران دانش

برچسب ها :
برچسب: ديجيتال ساينيج، روابط عمومي الكترونيك، سيستم اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه، نمايشگر ديجيتال ساينيج، برنا رسانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۸:۰۹ توسط:برنا موضوع:

راه اندازي ديجيتال ساينيج بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

ديجيتال ساينيج بنياد شهيد استان تهران

سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران روزانه تعداد بسياري مراجعه كننده دارد و باتوجه به وظايف اين سازمان بيشتر مراجعه كنندگان اين سازمان خانواده معزز شهدا، جانبازان و ايثارگران مي باشد كه در راه پاسداري از اين مرز و بوم از جان خود خود گذشتند و به همين منظور وظيفه ي تكريم ارباب رجوع در اين سازمان دوچندان بايد اجرا شود و مديران روابط عمومي اين سازمان همواره به دنبال جديدترين شيوه هاي اطلاع رساني در زمينه روابط عمومي ميباشند و باتوجه به اينكه شركت مهندسي برنا گستران دانش توانسته است در 70 الي 80 سازمان و وزارتخانه سيستم هاي اطلاع رساني يكپارچه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه را نصب و راه اندازي كند.

مسئولين اين سازمان در ساختمان استان تهران به حسن انجام شركت مهندسي برنا گستران دانش و كاركرد نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه كه پيش از اين در ساختمان پژوهش و همچنين ستاد مركزي بنياد شهيد راه اندازي شده يقين پيدا كردند و اقدام به راه اندازي اين سيستم در ساختمان استان تهران و اتصال به سامانه اطلاع رساني مركزي روابط عمومي بنياد شهيد نموده اند.

موارد استفاده از ديجيتال ساينيج برنا رسانه

يكي از مواردي كه در اين سازمان نقش پر رنگي دارد اطلاعيه هايي ميباشد كه اين سازمان به مراجعين خود ابلاغ ميكند كه روابط عمومي اين سازمان به جاي استفاده از روش هاي سنتي اطلاع رساني از سيستم اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه يا ديجيتال ساينيج برنا رسانه استفاده ميكند تا علاوه بر زيبايي هاي بصري بتواند توجه مخاطب را دوچندان جلب نمايد و در نتيجه آن اطلاعيه با تاثير بيشتري به سمع و بصر مخاطبين برسد.

شركت مهندسي برنا گستران دانش با ارائه نرم افزار دانش بنيان خود يعني ديجيتال ساينيج برنا رسانه و با تجربه 10 ساله خود در زمينه همكاري با روابط عمومي سازمان ها در راستاي پياده سازي روابط عمومي الكترونيك، در ابتداي راه اندازي سامانه اطلاع رساني برنا رسانه در مورد فعاليت هاي هر سازمان به صورت تخصصي تحقيق و بررسي نموده و براي هر مجموعه پيشنهاد و طراحي پس زمينه مختص به خود آن سازمان را طراحي و پيشنهاد ميكند.

برنا گستران دانش


برچسب: ديجيتال ساينيج، روابط عمومي الكترونيك، ساينيج، سيستم اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه، نمايشگر ديجيتال ساينيج، مديريت نمايشگر، زمان بندي نمايشگر، محتواي يكپارچهl،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۲:۲۹ توسط:برنا موضوع:

راه اندازي ديجيتال ساينيج دانشگاه خوارزمي توسط نرم افزار برنا رسانه


ديجيتال ساينيج دانشگاه خوارزمي


مراكز علمي و دانشگاهي مهم ترين محل براي تبادل اخبار و اطلاعات بين جمعيت جوان و دانشجوي هر جامعه مي باشند كه شايد مهم ترين بخش جامعه نيز به حساب بيايند. به همين سبب امر فرهنگ سازي و اطلاع رساني در دانشگاه ها اهميت و تأثير گذاري بسيار زيادي دارد كه اين مهم لزوم استفاده از جديدترين و تأثير گذارترين ابزار اطلاع رساني مانند ديجيتال ساينيج را در اين مراكز نشان ميدهد. استفاده از بوردهاي اطلاع رساني، مجلات و نشريات داخلي و روش هايي از اين دست در دانشگاه ها معمولاً نمونه هايي متداول براي پاسخگويي به اين نياز بوده اند كه ابزار اطلاع رساني در دانشگاه خوارزمي نيز تا كنون شامل همين موارد بوده است.

اما به نظر ميرسد استفاده از اين رسانه ها نمي تواند پاسخگوي نيازهاي امروزي در زمينه آگاهي رساني به مخاطبين باشد ، به ويژه كه اصلي ترين مخاطبين اطلاع رساني در دانشگاه جوانان و دانشجويان هستند كه نسبت به ساير افراد جامعه تمايل بيشتري به استفاده از ابزار و تكنولوژي هاي جديد نشان مي دهند. بنابراين براي رسيدن به اهداف اطلاع رساني و فرهنگ سازي و تأثير گذاري هرچه بيشتر بر روي اين افراد بايد به فكر استفاده از رسانه هاي جذاب تر با قابليت هاي ويژه بود. يكي از روش هاي اطلاع رساني مؤثر استفاده پيام هاي بصري از طريق سامانه هاي ديجيتال ساينيج است كه با فراهم كردن امكان استفاده از انواع محتواي چند رسانه اي و تقسيم صفحه هاي نمايش ديجيتال يا تلويزيون ها مي توانند نگاه مخاطبين بيشتري را به خود جذب نمايند. سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه يك نرم افزار توسعه يافته در ايران مي باشد كه با توجه به نيازها و درخواست هاي مراكز اطلاع رساني و تبليغاتي سازمان هاي داخل كشور توسط شركت برنا گستران دانش طراحي شده و براي كاربرد در محل هاي متنوع از فروشگاه ها گرفته تا ادارات و دانشگاه ها انعطاف پذيري بالايي دارد

نصب سامانه اطلاع رساني ديجيتال ساينيج دانشگاه خوارزمي

دانشگاه خوارزمي كه يكي از قديمي ترين مراكز دانشگاهي كشور ميباشد با راه اندازي سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه اقدام به استفاده از سيستم روابط عمومي الكترونيك نموده است. اين دانشگاه كه تحت عنوان دارالمعلمين مركزي با رياست دكتر ميرزا ابوالحسن خان فروغي در سال 1297 شمسي تأسيس شد بعد از چند بار تغيير نام نهايتاً در سال 1390 به دانشگاه خوارزمي تغيير نام يافت و هم اكنون پس از گذشت صد سال چهره هاي ماندگار علمي و مفاخر تاريخي زيادي را به كشور معرفي كرده است. دانشگاه خوارزمي در حال حاضر جزو دانشگاه هاي برتر كشور و نخستين دانشگاه مدرن ايران مي باشد كه ارتباطات گسترده اي نيز در عرصه بين المللي برقرار نموده است. دانشگاه خوارزمي داراي ساختمان هاي متعدد در تهران و كرج مي باشد و امكان اطلاع رساني يكپارچه و متمركز از يك نقطه در استفاده از نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا مد نظر مسئولان روابط عمومي اين دانشگاه بوده است.

امكانات سامانه اطلاع رساني برنا

نرم افزار ديجيتال ساينيج برنا رسانه داراي قابليت هاي مديريتي و طراحي زيادي است كه ميتوان با درنظر گرفتن نوع كاربرد و محل استفاده به انتخاب ماژول هاي مورد نياز اقدام نمود. براي مثال امكان ايجاد كاربران متعدد با سطح دسترسي هاي مختلف، از دسترسي به تنها يك ناحيه در يك چيدمان تا اجازه دسترسي به تمامي بخش هاي نرم افزار يكي از ابزار مديريتي سامانه اطلاع رساني برنا مي باشد كه در موارد وجود كاربران متعدد به كار مي آيد. امكان استفاده از فايل هاي ويديو، عكس، پاورپوينت و نمايش صفحه اول جرايد و شبكه هاي تلويزيوني و همچنين اخبار بصورت زيرنويس و محتواي متنوع ديگر در سامانه ديجيتال ساينيج برنا رسانه به راحتي انجام مي پذيرد. به علاوه امكان سفارشي سازي نرم افزار براي استفاده هاي خاص هميشه وجود دارد كه اين امر پس از بررسي نيازهاي موجود توسط مهندسين شركت برنا گستران دانش در كمترين زمان قابل انجام است.

برنا گستران دانش


.


برچسب: ديجيتال ساينيج، روابط عمومي الكترونيك، ساينيج، سيستم اطلاع رساني يكپارچه برنا رسانه، نمايشگر ديجيتال ساينيج،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۹:۳۳ توسط:برنا موضوع: